ZENGIN SAYIDA STANDART ÖLÇÜ ÇEŞİTLERİ

İsteğe göre yapılabilen, yanyana veya altlı üstlü kombinasyonlar sayesinde tasarım esnekliği olanakları. Binlerce sayıda standart ölçüde pencere veya kapılardan başlıyarak sayısız kombinasyonlar elde edebilirsiniz.

SİPARİŞE GÖRE ÖZEL ÖLÇÜ

19 değişik renkte alüminyun giydirme dış kaplama seçenekleri, 9 değişik alüminyum profil ve iç mekanlarda 7 degişik ağaç çeşidi ile emsalsiz tasarım olanakları. Bütün bunlara bir cam çıta tasarımı esneklğini eklediğinizde tasarım olasılıkarı neredeyse sonsuza ulaşır.

ZAMANLA AŞINMAYAN KALİTE

Marvin pencere ve kapıları yıllar yılı performansı eksilmeyecek şekilde tasarlanmış ve üstün kalite ile üretilmiştir. Baştan başa ahşap kullanarak yapılan Marvin pencere ve kapilari dış yüzeylerde alüminyum giydirme kaplama ile korunur. Tüm Marvin ürünleri üstün kalitesine ilave olarak 10 sene Marvin destekli garantilidir.

DIŞ YÜZEY GİYDİRME ALÜMİNYUM EVLADİYELİK

Rulo alüminyuma göre çok daha kuvvetli çekme profil alüminyum dış yüzeyleri korumada renk solmasina ve matlaşmasına dayanıklı Kynar 500 boyası ile güzelleştirilmiştir. Bu üstün kaplama malzemesi yıllar yılı dış yüzey bakımı gerektirmez, yeni görüntüsünü korur.

USTA İŞÇİLİK
UYUM VE İNCELİK

Marvin® detaylara verdigi önem ve ahşap işçiliğinin kalitesi ile tanınmıştır. Marvin® pencere ve kapılari gösterişli ahşap profilleri ve derinlik kazandıran hatları ile zariflikte ve incelikte mükemmel dengeyi sunar.

BOYDAN BOYA DOĞAL AHŞAP

Marvin® pencere ve kapıları boydan boya doğal ahşap kullanılarak üretilir, böylece ahşabın güzelliğini evinize getirirken ahşaba has ısı yalıtımı özelliklerini de sağlar.
Bir çok ağaç çeşidi içerisinden Meşe, Kiraz, Çam, Sedir, dikey hareli sedir çamı, Kuzey Amerika’ya mahsus Cedro Macho veya Maun seçebilirsiniz.

ÇEVREYE VE DOĞAYA SORUMLU UYGULAMALAR

Marvin® pencere ve kapıları Amerika Birleşik Devletleri’nde çevre sorumluluğu gözetilerek üretilir. Çevre korumasında endüstri lideri olan Marvin® çevreye verdiği etkiyi en aza indirgeyen yeniliklere öncüdür. Yeşile duyarlı doğa dostu uygulamalarıyla Marvin® birbirinden güzel pencere ve kapıları doğaya zarar vermeden üretir.

YENİLİKÇİ KENDİNE HAS ÖZELLİKLER

Marvin® ‘den gelen en son yeniliklerden biri de Ultimate Casement (kanatlı dışa açılır) pencere serisinde camın dış tarafının içeriden kolaylıkla erişilerek temizlenebilme özelliğidir. Kapılarda Lift and Slide (Saklı Sürme) kapılarının 14 mt. genislik, 3.65 mt. yükseklikteki açıklıkları tümüyle engelsiz açabilme özelligi de en son yenilikler arasındadır.

ETKİLİ ENERJİ KULLANIMI SAĞLAYAN SEÇENEKLER

Etkili enerji kullanımı her iklimin gereksinimlerii gözetilerek tasarlanmıştır. Marvin® ürünleri A.B.D. hükümetinin Energy Star kaidelerini karşılayacakk seçenekler sunar. Isı yalıtımını arttıran seçenekler LoE-272, LoE-366 ve arası Argon veya Kripton gazi ile yalıtılmış üç panelli yalıtımlı cam içerir.

TECRÜBELİ SERVİS VE SATIŞ EKİBİ

Marvin yerel yetkili satıcıları pencere ve kapı konusunda tecrübeli ve bilgilidir, bu da sizin için projenizin doğru ve eksiksiz olarak tamamlanması demektir. Projenizin konusunda bilgili ve tecrübeli bir ekip tarafindan yapılması size pencere ve kapılarla ilgili tasalardan uzak tutar. Ölçülerinizi hasas ve dikkatli bir şekilde alınmasından, ürün seçeneklerinde size en uygun çözümleri önermekten satış ve montaja kadar bu ekip baştan sona sizin için çalışır.

AĞIR HİZMET AYARI PERFORMANS

Marvin pencere ve kapılari dayanıklılık, hava ve su sızınlatıları en az olacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Bir çok Marvin modeli DP50 performası sertifikasına sahiptir. DP; Design Pressure pencere ve kapılarin kilitli durumda hava ve su sızmasina ne kadar dirençli olduğunu belirten bir değerlendirme ölçüsüdür. Bu değerlendirmeyi yaparken üniteler saatte 100-120 km’ye varan hava akomlarına ve basınçlı suya karşı test edilirler.

BUILT AROUND YOU®
SİZİN İÇİN ÖZEL

Marvin’in siparişe özel imalat anlayışı her alıcı için ayrı seçeneklerin bir araya gelmesiyle, sizin için özel, eşi olmayan ürünlerle sonuçlanır.