Marvin’e Hoşgeldiniz

Marvin Türkiye size onlarca yıllık tecrübeyi size getiren firma ile çalışma olanağı sunuyor. Marvin , projelerinize uygun el yapımı sipariş üzerine üretilen ahşap ve aliminyum giydirmeli ahşap pencere ve kapıları üretiyor.

Ülkelerarası tecrübe : 1980 yılından günümüze , Marvin ürünleri Amerika, Kanada , Latin Amerika, Avrupa ve OrtaDoğu’ya ihraç edilmektedir.

Aile Şirketi : Warroad Minnesota’da kurulmuş olan ve hala bir aile şirketi olmayı sürdüren bu özel firmanın , kişiye özel servisinden yararlanmak için size işbirliği öneriyoruz. Estetik ve üstün el işçiliği ile gerçekleştirilen üretimimiz, ürünlerimizin dünya çabında tanınırlığını sağlamıştır. Esas olarak, el işçiliğinde usta çalışanlarımız , jenerasyonlar boyu bizimle bir arada olan ailelerdir.

Dünya Çapında Saygınlık : Çalışanlarımızın bilgisi ve çalışkanlığı sayesinde dünya çapında tanınan , sipariş üzerine kapı ve pencere üreten en büyük firma olmayı başardık.

Güvenilir Lider Firma : Marvin , mühendislik alanındaki gelişmeler ve endüstrideki önemli yeniliklere imzası ile bilinmektedir. Herşeyden önemlisi, Marvin yüksek standartları ile tanınmaktadır. Çok az sayıda pencere ve kapı , Marvin pencere ve kapıları kadar sorunsuz ve uzun süre performans sağlayabilmektedir.

Profosyonel İnşaat firmalarına kaydadeğer ölçüde zaman ve maliyet kazandırmaktadır. Marvin’in geliştirdiği yenilikler ve servisler , inşaat firmalarına çözüm sağlamaktadır, zaman kazandırmaktadır,inşaatın sonuçlarını iyileştirmektedir.
Marvin Türkiye ile iletişime geçin , size projeleriniz için kapı ve pencere konusunda gelişmiş çözüm önerileri sunalım.